O silnikach diesla
wiemy absolutnie wszystko.

Krótkie terminy realizacji i profesjonalne podejście stale zjednują nam rzesze nowych klientów, a nasza fachowa wiedza i doświadczenie zapewniają doradztwo techniczne w dziedzinie prawidłowej i bezawaryjnej eksploatacji samochodu.

Gwarantujemy najwyższej jakości części i materiały eksploatacyjne wykorzystane do napraw i przeglądów. Nieustannie doskonalimy metody diagnostyczne i inwestujemy w zaawansowany sprzęt umożliwiający postawienie właściwej diagnozy.

Zdobywana od wielu lat wiedza teoretyczna i praktyczna pozwala nam na naprawę samochodów osobowych i dostawczych wszelkich marek, a zaangażowanie i pasja gwarantuje indywidualne podejście do każdej z napraw.

Oferta Diesel kompleks

Oferta Diesel Kompleks

Korzystając z usług Diesel Kompleks możesz być pewien tego, że dołożymy wszelkich starań, aby zostały wykonane z najwyższą jakością i precyzją. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej firmy.

 1. Naprawy główne i bieżące silników diesla i benzynowych
 2. Montaż, demontaż pomp wtryskowych, wtryskiwaczy, pompo-wtryskiwaczy
 3. Naprawa układów common rail
 4. Montaż, demontaż, regeneracja turbin
 5. Diagnostyka komputerowa silników diesla i benzynowych, kasowanie błędów, Diagnostyka komputerowa silników diesla i benzynowych, kasowanie błędów.
 6. Wymiana pasków rozrządu
 7. Naprawa i wymiana alternatorów i rozruszników
 8. Naprawa zawieszeń
 9. Naprawa układów hamulcowych
 10. Wymiany olejów i płynów
 11. Przeglądy okresowe i sezonowe
 12. Sprawdzanie samochodów przed zakupem