O silnikach diesla
wiemy absolutnie wszystko.

Krótkie terminy realizacji i profesjonalne podejście stale zjednują nam rzesze nowych klientów, a nasza fachowa wiedza i doświadczenie zapewniają doradztwo techniczne w dziedzinie prawidłowej i bezawaryjnej eksploatacji samochodu.

Gwarantujemy najwyższej jakości części i materiały eksploatacyjne wykorzystane do napraw i przeglądów. Nieustannie doskonalimy metody diagnostyczne i inwestujemy w zaawansowany sprzęt umożliwiający postawienie właściwej diagnozy.

Zdobywana od wielu lat wiedza teoretyczna i praktyczna pozwala nam na naprawę samochodów osobowych i dostawczych wszelkich marek, a zaangażowanie i pasja gwarantuje indywidualne podejście do każdej z napraw.

O diesel kompleks

O diesel kompleks

Warsztat "DIESEL KOMPLEKS" założony został w 2000 r. Od początku istnienia zajmujemy się mechaniką pojazdową ze specjalizacją w silnikach diesla, a z biegiem lat wyspecjalizowaliśmy się w naprawach silników benzynowych.

W roku 2009 zakres działalności został rozszerzony o zabezpieczenia antykorozyjne podwozi samochodowych, a w 2010 o dodatkowe usługi przywracające walory estetyczne auta, takie jak polerowanie i regeneracja lamp, a także usuwanie firmowych oklejeń i polerowanie lakieru. Odpowiednio nowoczesne wyposażenie warsztatu i wykwalifikowani pracownicy gwarantują najwyższą jakość naszych usług. Montujemy części najlepszych światowych producentów, na które łącznie z usługami udzielamy rocznej gwarancji.

W trosce o bezpieczeństwo samochodów naszych Klientów zapewniamy stały dozór warsztatu jak i parkingu. Krótkie terminy realizacji i profesjonalizm, stale zjednują nam nowych klientów. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.